כתבה על ה"יום שאחרי". רבים אינם מודעים לכך שבסיום הטיפולים מתחילה ההתמודדות האמיתית עם החיים. מה קורה במקום הזה שכולם מצפים שתחזרי לחייך הרגילים? האם יש כזה דבר "לחזור להיות כמו פעם?" וגם נקודות של אור ותקווה בתוך המצב המורכב הזה.

לקריאה נוספת

ראיון עם עידו קינן במוסף "הארץ", מדור סמול טוק, אפריל 2015, שירה נהלוני- גליקסברג פיתחה תרגול יוגה תומך סרטן שד. כשסרטן השד התגלה אצל נהלוני־גליקסברג, 
היא לא ויתרה על אימוני היוגה, אלא התאימה אותם לכל שלבי המחלה והשיקום. 

לקריאה נוספת

אפריל 2015. "היוגה שעזרה לי להתמודד עם הסרטן". כששירה נהלוני-גליקסברג גילתה שחלתה בסרטן בזמן ההריון, היא נעזרה ביוגה כדי להתמודד עם הטיפולים. וכשהחלימה היה לה ברור שהייעוד שלה הוא לעזור לכל אלה שנמצאות במקום שבו היא היתה.

לקריאה נוספת

כתבה באתר "כמוני" אוגוסט 2016. חוקרים ממליצים למחלימות מסרטן השד לתרגל יוגה. יוגה יכולה להפחית תשישות ודלקתיות במחלימות מסרטן שד. ככל שהן מתרגלות יותר התוצאות טובות יותר

לקריאה נוספת

כתבה של נילי לנדסמן לפורטל היוגה. תרגול יוגה למתמודדות ולמחלימות מסרטן השד היא עניין מקובל למדי במרכזי טיפול בסרטן במערב. מחקרים מצביעים על השפעתם הברוכה של האימונים הללו, שמשפרים באופן ניכר הן את איכות החיים של המתמודדת והן את סיכויי ההחלמה. 

לקריאה נוספת

כתבה במגזין "מנטה" פברואר 2016 על הסיפורים המשתלבים של סיגל ביבר שותפתי ושלי ועל האימון המיוחד הזה שפיתחתי להתמודדות עם סרטן השד. קורס יתקיים במכללה האקדמית וינגייט ויוקדש לכלים לליווי התמודדות עם סרטן בכלל וסרטן נשי בפרט.

לקריאה נוספת

כתבה במגזין "נשים" אוגוסט 2017 המתארת את ייתרונותיו של האימון המיוחד למתמודדות עם סרטן השד דרך הסיפורים של סיגל ביבר ושלי. מה יש באימון הזה בשונה מאימון רגיל שכל כך תומך ומעצים את השיקום וההחלמה.

לקריאה נוספת

יוגה להתמודדות עם סרטן נשי

רשימת תפוצה - יוגה לסרטן נשי

ליצירת קשר

בלוג

הצטרפות לרשימת התפוצה

ליצירת קשר

בלוג